Reklama w Internecie
 
Najlepsze schody Warszawa

Balustrady Warszawa najlepiej


Konstrukcja schodów oparta jest o dokonywane pomiary przy uwzględnieniu pełnej funkcjonalności oraz oczekiwań Klienta, poprzez stworzenie koncepcyjnego projektu takich schodów i wysłanie go do akceptacji po finalny montaż schodów.
Całość wykonana jest ze stalowych elementów konstrukcji zasadniczej wykończonej elementami ze stali nierdzewnej takimi jak słupki, balustrady, wypełnienia pomiędzy słupkami, tuleje pomiędzy stopniami schodów.
Stopnie schodów zabiegowych wykonywane są z najlepszych gatunków drewna krajowego, jak też z egzotyków na konkretne zamówienia. Konstrukcja takich schodów wykonana może być ze stali nierdzewnej jak też czarnej stali lakierowanej proszkowo wg palety kolorystycznej ral.
Stopnie schodów wykonywane są z różnych gatunków drewna krajowego i egzotyków, kolorystyka wg palety bejc. Kręcone schody Warszawa wykonujemy w oparciu o konkretne projekty jak też realizujemy własne pomysły na schody.
Balustrady szklane są wykonywane z zastosowaniem dowolnej techniki montażu. Szyby na uchwytach pomiędzy słupkami lub też dowolnej ustalonej z zamawiającym. Szkło zastosowane może mieć dowolny kształt, grubość, jak też wykonane w postaci szkła kolorowego, matowanego lub z wklejkami wewnątrz.
Balustrady balkonowe Warszawa wykonane są ze stali nierdzewnej w wersji polerowanej, szlifowanej i matowej z zastosowaniem dowolnych materiałów takich jak pręty, rurki czy linki. Poręcze w balustradach mogą być wykonane w całości ze stali, jak też z drewna lub mieszane.

 


    "

Schody i balustrady

" - wyszukiwanie stron pasujących do tej frazy.

vW kategorii Schody i balustrady nie dodano jeszcze stron.
 

Jeżeli chcesz, możesz dodać stronę do kategorii Schody i balustrady jako pierwszy.

Biura

Edukacja

Przedsiebiorstwa

IT

Medycyna

Pozycjonowanie WWW

Reklama

Turystyka i rekreacja

Zakupy

Kluby sportowe

Kultura i sztuka

Usługi